8 Ücretsiz Online Logo Yapma Sitesi

Eylül 26, 2014 günü yayımlanmış ve 15 yorum yapılmış      

8 Ücretsiz Online Logo Yapma Sitesi


Logo bildiğiniz gibi bir firmayı tanıtan ilk şeydir. Veya şöyle diyelim, bir firmanın / sitenin / kişinin imajını ortaya seren ilk görünümdür. Kimi zaman kalite konusunda çoğu şeyi logodan anlarsınız. Aynı zamanda bir logoya değişik anlamlar da yüklenebilir.

Yazımızda, logo yapabilmeniz için hizmet veren 8 adet siteyi tanıtacağız. Bu siteleri kullanarak bedava logo yapabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz logo yapma sitelerinin hepsini sizin için bir araya topladık...

Kendi logonuzu yaratmak için saatlerce photoshop ile logo yapımı videoları izlemenize gerek kalmadan ve illustrator ile logo yapımı dersleri almadan ücretsiz bir şekilde ve son derece kısa sürede işinizi görebilirsiniz. Farklı stillerde başarılı logolar çıkartabilir, her türlü projenizde ve firmanızda kullanabilirsiniz.

Not: Listemiz, yeni ve kullanışlı daha fazla site dahil edilerek güncellenmiştir.

Fazla uzatmadan, bedava logo tasarımı sitelerinin listesini verelim. Aşağıdaki siteler, logo nasıl yapılır sorusuna en basit cevap olarak adlandırılabilir.


1. Logaster

logaster

En İyi Ücretsiz Logo Yapma Sitesi
Logaster, bedava logo indirebileceğiniz güzel sitelerden ilki. Sitede kolay bir şekilde logo oluşturabilmeniz için bir çok kullanıcı dostu özellik yer alıyor. 

Bunlardan bir tanesi hazır logolar üzerinde çalışabilme ve vereceğiniz bilgilere göre otomatik logo oluşturabilmeniz. Ayrıca yalnızca logo değil, diğer tasarımsal ihtiyaçlar için de siteden faydalanabilirsiniz. Bunların arasında kartvizit tasarlama, kişisel siteniz veya blog sayfanız için favori ikon oluşturma gibi şeyler var. Ayrıca sitenin Google Chrome eklentisi de bulunuyor. Kolayca logo yapabilmeniz için gerekli her şey Logaster'de mevcut! Bu sebeple listemizin en iyisi olarak Logaster.com'u seçiyoruz!


Ayrıca, Logaster hakkında daha detaylı bir yazıya şurada yer verdik. Logoyu nasıl hazırlıyorsunuz, kurumsal kimliğe nasıl sahip oluyorsunuz ve nasıl indiriyorsunuz gibi adım adım anlatım şu sayfada yer alıyor, dilerseniz bakabilirsiniz.


2. Gospaces.com Logo Aracı

Ücretsiz logo hazırlayabileceğiniz; basit, anlaşılır, kaliteli ve tamamen bedava olan bir site. Siteyi ziyaret ederek 3 adımda kolay bir şekilde yeni logonuzu hazırlayabilir ve hiçbir ücret ödemeden hemen bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Profesyonel logo tasarımını, mümkün olan en basit seviyeye indiren bu sitede, birbirinden güzel yazı fontları ve hazır logo seçenekleri bulunuyor.

Yeni logonuzu hazırlamak ve kullanmaya başlamak öyle kısa sürecek ki buna siz bile şaşıracaksınız. Bu arada sitenin Türkçe olduğunu da hatırlatalım.

3. Logo Garden

Sitede çeşitli semboller ve şekillerin yanı sıra sektör seçerek de yaptığınız işe göre bir logo tasarımı ayarlayabilirsiniz. Harika logolar yer alıyor sitede.

4. Free Flash Logos

Flash olarak logo yapabilmenizi sağlıyor. Artalan resimleri ve hareketli logolar istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Hareketli logo yapma için gayet güzel. Ancak flash player mobil desteği olmadığını ve cep telefonlarında görünmeyeceğini unutmayın.

5. Flaming Text

İstediğiniz logo taslağını seçip, aynı şekilde ancak farklı yazılar ve sloganlar ile logo oluşturabilmeye ve oluşturduğunuz görselleri kaydetmenize imkan tanıyor.

6. Online Logo Maker

Çok kullanışlı ve detaylı bir uygulama ile site üzerinden photoshop kullanıyormuş gibi logo tasarımı yapabilirsiniz. Fırça, yazı gibi bir çok alet edevat bulunmakta.

7. Cool Text

Geniş bir kitle tarafından bilinen ve kullanılan logo yapma uygulaması.

8. Simwebsol

Basit bir metin logo yapma aracı. Online logonuzu yapıp resim olarak kaydedebiliyorsunuz.

Listeye burada son verirken, Türkçe hizmet almak isteyen veya ben hiç uğraşamam şöyle ucuz yollu bir logo tasarımıyla işin içinden çıkayım diyenler için de bir çözümümüz var.


Firmanız için özgün ve kurumsal logo tasarımını 10 Liradan başlayan fiyatlarla Sadeceon.com’da bulabilirsiniz. Logonuzu istediğiniz zemin üzerinde görmek için mock-up tasarımı alabilir, istediğiniz renklerde ve tasarımlarda logonuzu yaptırabilirsiniz. Oyun firması logosu, anaokulu logosu, hukuk bürosu logosu, fast food firması logosu gibi seçeneklerle hemen sende firman için logo tasarımı yaptır. Logonu yaptırmak için en uygun fiyatlar SadeceOn’da!

Yeni logonuzu güle güle kullanın efendim, iyi çalışmalar ve kolay gelsin tasarlarken. Ayrıca, logo konusunda detaya inen bir yazımız daha var, merak ediyorsanız okumak için buraya tıklayabilir ve saçma sapan yorumlara ve açıklamalara tanık olabilirsiniz.

Facebook'da Takip Edin!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

 


İLGİNÇ ŞEYLER
 
KATEGORİLER
SON YORUMLAR
 
TRANSLATE BLOG
SOSYAL MEDYA