En İlginç iPhone Aksesuarları

Ekim 25, 2014 günü yayımlanmış ve 0 yorum yapılmış      

En İlginç iPhone Aksesuarları


Piyasadaki, çoğunlukla Çin üretimi olan en ilginç ve tuhaf iPhone aksesuarlarını sizin için araştırdık. Bu iPhone araçları gerçekten garip ve neden üretildiği meçhul olan şeyler.

Yazımızı incelerken, sizin için en ilginç iPhone aksesuarı hangisi buyurun siz karar verin...

Aşağıda size tanıtacağımız beş aksesuar, gerçekten kimi için faydalı kimisi için faydasız şeyler.

Telefon Testisleri
iPhone telefonunuzu günlük çiziklerden, aşınmalardan korumak mı istiyorsunuz? USB ve şarj girişine bulaşan pisliklerden sıkıldınız mı? O halde size testis kabını sunuyoruz.

Bu şeyi telefonunuza taktığınızda etrafını tamamıyla kaplıyor ve kenarlarının aşınmasından koruduğu gibi, size de telefonu kolayca tutma ve sallandırma imkanı tanıyor. Faydaları saymakla bitmez; size oynayacak bir şey veriyor, tozdan topraktan koruyor, kirlenirse sabunla kolayca temizlenebiliyor ve telefonu ayağa dikmek istediğinizde çok işe yarıyor.

Takoz Telefon Kapağı / Kabı / Kutusu
Bu şey bayağı bir ünlü oldu bu sıralar. Takoz telefon modasına sizde ayak uydurmak istiyorsanız, bu kutudan bir tane temin edebilirsiniz. Telefonu ortasına koyduğunuzda öyle bir oturuyor ki, şaşıp kalıyorsunuz. Ayrıca günlük hayatta kimsenin sizi yadırgamayacağına emin olabilirsiniz. Bu şeyi kalabalık bir ortamda elinize alıp konuşun. Gerçekten çok dikkat çekiyor, beğeniliyor. Ama sizi gösterip gülerlerse alınmaca yapmayın.

Sarılma Aparatı
Efendim birbirinden ayrı kalmış sevgililer için geliştirilen yegane bir şey Hugvie. Küçük, insan formunda ve havalı bir şey. Telefonu ona takıyorsunuz ve daha sonra sarılarak konuşmaya başlıyorsunuz. Peki ne oluyor? Karşıdaki kişinin sesinden aldığı titreşimlere göre o da size titreşim veriyor ve tahrik oluyorsunuz. Düzeltiyoruz duygulanıyorsunuz.

iPhone El Kapağı
Çok güzel bir icad olmasının yanı sıra kesik bir el ne kadar normal olabilir bunu anlayamadık. Yalnızlık çekenlere tavsiye edilir efendim. Elinizi tutan birisi yoksa, bırakın iPhone'unuz tutsun.

Facebook'da Takip Edin!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

 


İLGİNÇ ŞEYLER
 
KATEGORİLER
SON YORUMLAR
 
TRANSLATE BLOG
SOSYAL MEDYA