PS3 Kırma İşlemi Soru-Cevap

Şubat 12, 2016 günü yayımlanmış ve 65 yorum yapılmış      

PS3 Kırma İşlemi Soru-Cevap


Merhaba arkadaşlar. Blog'da yer alan "hangi ps3 Kırılır ve hangisi kırılmaz" adlı yazıdaki yorum sayısı aşırı çoğaldığı için yaptığınız yorumlar görünmemekte. Bu sebeple sorusu olan lütfen buradan yazsın, cevaplamaya çalışalım...

Şu adresteki yazı bildiğiniz üzere detaylı bir şekilde ps3 kırma işlemini anlatıyor. Sayfayı ziyaret eden arkadaşların yoğun soruları ve merakları sebebiyle yorumlar başını alıp gitmiş durumda. Blogger sistemi de belirli bir sayıdan sonra yorum sisteminin kullanımı bayağı bir zorlaşıyor. Yani son günlerde konuya yorum atan arkadaşların yorumlarını göremediğimi dolayısı ile cevap atamadığımı belirtmek istiyorum.

Bu arada, 4.70 OFW'de çalışan son yöntem için şu yazıyı okuyabilirsiniz.

O sebeple, sizdeki makine modelinin kırılıp kırılmadığını merak ediyorsanız veya kırma işlemi ile ilgili farklı bir sorunuz varsa buradan yazarsanız yardımcı olmaya çalışacağım.

Konunun detayı diğer yazıda olduğu için burada herhangi bir detay vermiyorum. Ayrıca, blogda çok kısa bir yazı daha var orada da hangi ps3 modellerinin kırıldığı yazıyor. Makine modelinize göre bu başlığa bakarak da hiç yorum atmadan cihazın kırılıp kırılmadığını anlayabilirsiniz.

O yazı için de şu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Facebook'da Takip Edin!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

 


İLGİNÇ ŞEYLER
 
KATEGORİLER
SON YORUMLAR
 
TRANSLATE BLOG
SOSYAL MEDYA