Tanıtım Yazısı ve ReklamTeknozort.com’a sponsor olmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz… Günlük 1200’ün üzerinde ziyaret alan ve aylık yaklaşık 50.000 kişinin ziyaret ettiği tamamıyla özgün ve kendi içeriğini oluşturan bu güzel siteye gayet uygun fiyatlar ile sponsor olabilirsiniz.


Siteye gelen ziyaretler tamamen Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları kaynaklı olup organik ziyaretlerdir. Tüm ziyaretçiler, ilgilerini çeken konularda vakit geçirmekte ve bilgi içerikli yazıları büyük bir keyifle okumaktalar. Sitede yer alan her içerik vakit harcanarak ve özen gösterilerek oluşturulmuş yazılardır. Prensip, ziyaretçi çekmekten çok, gelen ziyaretçinin aradığını bulup burayı terk etmesi üzerine kurulu. Bu sebeple boş veya faydasız içeriğe reklam vermiş olmayacağınızı hatırlatırız.

Site faal durumdadır. İçerik girişi belirli bir rutinde yapılmamakla birlikte, haftalık yazı girişi 1 ile 10 arasında değişebilmektedir. Genel anlamda, ilgili olabileceğiniz konular için reklam vermek, verimliliğiniz için gayet faydalı olabilir.

Tanıtım Yazısı – 50 TL


Teknozort.com üzerinde şuan için yalnızca 1 adet tanıtım yazısı mevcuttur. Her yazı yayınlandığında bu sayfadan güncelleme yapılır.


Siteyi tanıtım yazısı çöplüğüne çevirmek gibi bir düşüncemiz olmadığından ücret diğer sitelere nazaran biraz fazladır.


Yayınlanabilecek Tanıtım Yazıları;

  • Minimum 300 kelimeden oluşan
  • Özgün, hiçbir yerde bulunmayan ve copy-paste olmayan
  • Maksimum 2 link çıkışı barındıran
  • Yasa dışı herhangi bir siteye yönlendirme bulundurmayan
  • Mümkünse reklam kokmaktan çok yapılan bir işi, güzel bir siteyi anlatan
  • Mümkünse, 1 veya daha fazla resim veya video içerenyazılar olmalıdır. Yayınlanan yazı, kesinlikle kalıcı olacak ve sitemiz açısından herhangi bir problem teşkil etmediği sürece kesinlikle silinmeyecektir. Yazı ile birlikte 1 adet manşet resim göndermeniz gerekmekte, göndermezseniz tarafımızdan bir tane yapılmakta. Yazılar bizim tarafımızdan yazılırsa ücret +20 TL olarak alınır.


Ayrıca, ÖZGÜN, ilgi çekici bir ürün veya geliştirmekte olduğunuz güzel bir proje var ise bunu zevkle ücretsiz tanıtabiliriz. Bu tip durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Konu İçi Özel ReklamSitede yer alan herhangi bir yazıya özel reklam vermek isterseniz: Örn: “Playstation 3 Kırma İşlemi” başlıklı konuya reklam verme veya liste halinde herhangi bir yazıda listede en başa alınma, resimli olarak yer alma gibi konular ile ilgiliyseniz lütfen iletişime geçin.


İletişime Geçin


Reklam konusunda iletişime geçmek için lütfen info@teknozort.com veya teknozort@gmail.com adreslerini kullanın. Mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş yapacağız.