DesignEvo: 4 Basit Adımla Online Logo Oluşturma

Kasım 12, 2017 günü yayımlanmış ve 0 yorum yapılmış      

DesignEvo: 4 Basit Adımla Online Logo Oluşturma


Web sayfanız, sosyal medya hesabınız veya firmanız için hiçbir şey indirmeden ücretsiz logo tasarlamak ister misiniz? İsteriz dediğinizi duyar gibiyim. O halde sizi yazıya alalım...

DesignEvo, kullanımı ücretsiz olan bulut tabanlı bir logo oluşturma uygulaması olarak hizmet vermektedir. Ve kurumsal kimlik oluşturmak için size gerekli olan tüm araçları sunmaktadır.

Aslında daha önce de bu tür siteleri tanıtmıştık. Benzer siteleri paylaştığımız bir diğer yazıya ücretsiz logo yapma siteleri yazımızdan göz atabilirsiniz.

Milyonlarca ikon, grafik, nesne, şekil, rozet, yazı tipi ve diğer tasarım ögeleri ile kullanıma hazır ve kolay bir uygulamadır. Tasarım sınırlarınızı zorlayarak bu aletleri, kendinize özel ve eşsiz bir logo tasarımı çıkarmak için özelleştirebilirsiniz.Logo tasarımına başlamak için öncelikle bir ikon seçin. Bu marka tanımınızı temsil edecektir. Örnek olarak; yemek, oyun, eğitim, kahve veya benzeri bir anahtar kelime girerek kendinize uygun ikonu bulabilirsiniz.

Logo için bir metin girebilirsiniz. Bu metni yüzlerce yazı tipinden herhangi birisi ile biçimlendirebilirsiniz. Bir kaç tıklama ile yazı boyutu, stili ve efekti değiştirilebilir.DesignEvo ile hali hazırda bulunan nesneleri logo tasarımına dahil edebilirsiniz. Ayrıca, arka plan rengi de değiştirilebilir. Arka plan rengi ile oynayarak farklı görünümlerde logo nasıl duruyor test etme imkanınız mevcut.Tasarımı bitirdiğinizde, "Download" bağlantısına tıklayarak herhangi bir filigran uygulanmamış logoyu indirebilirsiniz. En iyisi de, hiçbir ücret ödemezsiniz. İndirdiğiniz dosya; JPG, PNG ve transparan PNG olmak üzere üç farklı resim dosyası barındırır.

Herhangi bir tasarım kabiliyetine sahip olmadan 4 kısa adımda istediğinizi elde ediyorsunuz:

  1. Kanvasa ikon ve grafikleri ekleyin
  2. Metin ekleyin ve düzenleyin
  3. Her nesne için renkleri ve diğer ayarları düzenleyin
  4. Logoyu indirin


DesignEvo, herkesin logo tasarlayabilmesi için kolay ve kullanışlıdır. Diğer uygulamaların aksine, herhangi bir şey indirmenize gerek yoktur.

Uygulama ile ilgili, kullanım aşamasında veya başka bir yerde bir problem yaşarsanız yorum yazarak yardım alabilirsiniz.

Benzer bir uygulama daha mevcut. Tıpkı bu site gibi ücretsiz tasarım yapma imkanı ve kurumsal kimlik ögelerinin tamamını tasarlama şansı mevcut. O site için de şu yazıyı okuyabilirsiniz.

Herkese iyi tasarımlar!

Facebook'da Takip Edin!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

 


İLGİNÇ ŞEYLER
 
KATEGORİLER
SON YORUMLAR
 
TRANSLATE BLOG
SOSYAL MEDYA