Şeytanın Tohumu 2 Filminden Fırlamış 10 Korkutucu Çocuk

Efendim başlığa aldanıp korktuğumuzu sanmayın (tırs) maksat muhabbet olsun, biraz da gülelim diye sizlere 10 tane çocuk fotoğrafı bulduk.


Bu fotoğraflar muhtemelen aileleri tarafından çekilmiş ve paylaşılmış şeyler.

Suratlarındaki ifade eminiz ki içlerini yansıtmıyor ama bu çocuklardan korkulur. Sırayla gidelim bakalım ne varmış ne yokmuş korkunç çocuklarımız arasında 🙂


1. Gül Bakalım Ben Sana Gösteririm…

Bu gülüşün altında ne yatıyor anlamak gerçekten güç. Eğer bu çocuk size gülüyor ise, önleminizi almanızı tavsiye ederiz çünkü başınıza ne geleceği belli olmaz.2. Tabağımı Doldurun Yoksa Olacaklardan Sorumlu Değilim…

Masumane bir ifade de var hani bu çocuğumuzda. Ama yine de ben bu bakışı bir tehdit olarak algılardım. Kapıyı da üstüne kapatmışlar annesi de mi korkmuş?3. Beni Kışkırtma!

Ben olsam bu çocuğun üzerine fazla gitmezdim. Adı da kesin Joffrey’dir.4. Kahvaltıda Pasta Yememe İzin Vermiyor musun? Peki…

 

Zamanında bir maymun almayı düşünmüştüm ama evde yalnız kaldığı zaman gider çay koyar, evi falan yakar diye vazgeçtim. Konuyla ne alakası varsa?

5. Şimdi Sıra Sende…

Sanki yanında duran annesi mi babası mı neyse onu ele geçirmiş de resmi çekene sıra gelmiş gibi bir bakış atıyor. Aslında tam da korku filmlerindeki bakış bu evet.6. Doğum Günü Partime Hoş geldin!

Şimdi bana daha fazla pasta getir ve mumları yak lanet olası!7. Şeytani Planım Yakında Gerçekleşecek! Ni ha ha ha ha!

İnternet üzerinde mutlaka görmüşsünüzdür bu çocuğu. Ünlü kendisi. Şeytani plan çocuğu olarak biliniyor. Öyle de görünmüyor mu?8. Dondurma! Daha Fazlasını Getirin!

Verin çocuğun dondurmasını.9. Yalnız Kaldığında… Ona Ben Bakarım…

Hain planlarını kardeşinin yalnız kaldığı ana saklıyor sanki ifadeye bak 🙂10. Beni Yalnız Bırak!

Death Note animesini bilirsiniz belki. Çocuk bildiğin ölüm kitabını dolduruyor sanki.Efendim çocuklar her haliyle güzel. Onları her haliyle sevelim umarız başlıktaki benzetmemizi falan komedi unsuruyla algılamışsınızdır. Hepinize iyi eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir