En iyi 10 Youtube Video indirme Uygulaması

Bugünlerde internet üzerinden video izlemek bildiğiniz gibi en sevilen aktivitelerden bir tanesi. Herkesin video izlemek için kullandığı siteler mevcut ve Youtube’da bunlardan biri aynı zamanda en büyüğü olma özelliğini taşıyor.


Video konusunda en yaygın siteler olan Youtube, DailyMotion, Vimeo, Break ve Facebook gibi sitelerden video indirme konusunda sizlere yardımcı olacak uygulamaları ve siteleri tanıtacağız bu yazımızda.

Aşağıda yer alan listedeki uygulamalar / siteler ile youtube video indirme büyük bir zahmet olmaktan çıkıyor. Tek tıklama ile veya izlediğiniz videoyu indirme konusunda hiç zorlanmayacaksınız bundan sonra. Buyurun listeye geçelim…

Youtube Video indirme

1. SaveVid

Video indirme konusunda online hizmet veren bir site. Youtube haricinde bir çok kaynaktan daha indirme imkanı sunuyor.

2. SaveFrom.net

Bir internet uygulaması olmasının yanı sıra tarayıcı eklentisi olarak da kullanılabiliyor. Desteklediği tarayıcılar arasında Chrome, Firefox, Opera ve Safari var.

3. YouTube5

Safari kullanıcılarının yakından tanıdığı bir uygulama olan youtube5, tarayıcıya entegre çalışmakta ve asıl youtube oynatıcısının yerini alarak kullanıcıya daha işlevsel özellikler tanımakta.

4. Video Download Helper

Bir Firefox eklentisi olan bu uygulama, bir çok sitede oynatılan video kaynağını bulma ve indirme imkanı sunmakta.

5. Video Clip Download

Internet explorer tarayıcısı ile entegre çalışan bu uygulama, sağ klik menüsünde yer almakta ve tıkla indir şeklinde olanak sunmakta.

6. Youtube Downloader

Bir windows uygulaması olan youtube downloader, direkt olarak video bağlantısını girdiğinizde veya panodaki linki kullandığınızda indirme yapabilme kabiliyetine sahip.

7. TubeBox

Bir ios uygulaması olan tubebox, youtube videolarını iphone veya ipad cihazınıza indirebilme imkanı sunuyor.

8. TubeMate

Bir android uygulaması olan tubemate, bir bilgisayara ihtiyaç duymadan, mobil cihazınız ile youtube videolarını keşfetmenize ve indirmenize imkan tanıyor.

9. FVD Suite

Internet explorer ile entegre çalışan bir uygulama olmakla birlikte görev menüsünde yerini alıyor. Videonun bulunduğu sayfaya girdikten sonra uygulama tabına tıklayarak indirme işlemini başlatabiliyorsunuz.

10. WonTube

Yine bir android uygulaması olan wontube, mobil youtube video indirme imkanı vermekte.

Youtube MP3 indirme

 

Ek bir konuya daha değinmek gerekirse, son zamanlarda youtube üzerindeki videoları mp3 olarak kaydetme işlevi bayağı bir popüler. Bu konuda kullanabileceğiniz kullanımı basit ve kesin sonuç veren bir site mevcut. Aşağıda yer alan siteyi youtube mp3 indirme ve youtube mp3 çevirme işlemleriniz için kullanabilirsiniz.


Siteyi ziyaret etmek için tıklayın: Youtube Mp3 Dönüştürücü

1 thought on “En iyi 10 Youtube Video indirme Uygulaması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir