Çil Silme ve Cilt Düzeltme Programı ile Resimlerinizi Güzelleştirin

Efendim yeni keşfettiğimiz çok ufak ama bir o kadar da faydalı bir programı sizlere sunuyoruz. Bu programı kullanarak bilgisayarınızdaki fotoğrafları düzenleyebilir, cildinizi düzgün bir hale çevirebilir, yüzünüzdeki çilleri silebilirsiniz. Hanımların bu tarz programları çok sevdiği aşikar, şayet photoshop ile fotoğraf güzelleştirmenin türlü yollarını aramaktan böyle ufak programları ve işe yarar şeyleri kaçırıyorlar ne yazık ki.


Program çok faydalı olmakla birlikte dediğimiz gibi ufak olmasına rağmen marifeti büyük. Hanımları bir kenara bırakırsak, fotoğraf işiyle uğraşanların da her daim yanından eksik etmemesi gereken bir uygulama olduğunu düşünüyoruz. Kullanımına gelirsek, çok basit. Yalnızca üzerinde düzeltme yapmak istediğiniz resmi tutup programa atıyorsunuz hepsi bu kadar, gerisini o hallediyor.

CleanSkinFX adındaki bu ufak yazılım ücretsiz dağıtılıyor ve dijital kameralar ile çekilen fotoğraflar üzerinde çalışabiliyor. Çok yüksek mega piksel deki resimler üzerinde biraz daha zayıf sonuçlar verse de, küçük resimleriniz üzerinde rahatlıkla düzeltme yapabilirsiniz.


CleanSkin, ayrıca saçlarda görünen deforme ve ciltteki morluklar ile kızarıklıkları da yok etmeyi başarabiliyor. Bizim deneme şansımız olmadı ancak gözlerdeki kırmızılığı da alabiliyormuş. Uygulama en iyi 1 mega piksel ve üzeri resimlerde çalışıyor. Photoshop ile çil silme ve photoshop ile kırışıklık azaltma gibi konuları araştırıp saatlerce video izlemenize gerek kalmıyor efendim bunu kullandığınızda. Geçenlerde Photoshop ile cilt düzeltme üzerine bir video izledik ancak çok zor geldi açıkçası o nedenle araştırma yapıp ulaştığımız sonucu sizinle paylaşmak istedik.


Mediachance.com tarafından geliştirilen bu ufak ama faydalı programı sizlere sunmadan önce bir kaç örnek ile konumuzu destekleyelim. Aşağıdaki resimlerde çok fazla çilli olan hanımların çillerinin tam olarak kaybolmadığının ama kayda değer bir iyileştirme / azaltma yapıldığının altını önemle çizeriz.

Efendim, aşağıdaki son iki resmi de kızarıklıklar konusunda programdan alabileceğiniz faydayı göstermek için ekliyoruz. Keskin bir sonuç yok ama yine dediğimiz gibi kayda değer bir iyileştirme yapabilme kabiliyetine sahip. Hiç yoktan iyidir diyelim, en azından işe yarıyor.


Son olarak uygulamanın indirme bağlantısını verelim, buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra zip (sıkıştırılmış dosya) açmak için winzip veya winrar programlarını kullanmanız gerekiyor unutmadan belirtelim. Daha sonra zipten çıkarttığınız setup dosyasını çift tıklayarak açıyorsunuz ve next diyerek kurulumu tamamlıyorsunuz. Kurulum bittikten sonra başlat menüsünden CleanSkinFX programını başlatabilirsiniz.

1 thought on “Çil Silme ve Cilt Düzeltme Programı ile Resimlerinizi Güzelleştirin

  1. Güzel uygulama teşekkürler, kendi resimlerim üzerinde işe yaradı yüzümdeki kızarıklıkları ve çilleri sildim çoooook güzeeeeeel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir