Bedava Android Antivirüs Uygulamaları

Ekim 29, 2014 günü yayımlanmış ve 0 yorum yapılmış      

Bedava Android Antivirüs Uygulamaları


Telefonunuzdaki verileri kaybetmekten veya virüse bulanmasından mı korkuyorsunuz? Size Android platformunda kullanabileceğiniz antivürus uygulamalarını tanıtıyoruz yazımızda...

Mobil virüsler bildiğiniz gibi pek yaygın değil ancak bulaşması durumunda bilgisayarlara oranla çok daha fazla risk teşkil ettikleri aşikar. Şayet telefona bulaşan bir virüsün tüm rehberinize küfür içerikli bir mesaj göndermesi içten bile değil.

Yazımızda, telefonunuzu virüslerden koruyabileceğiniz üç adet Android Antivirüs uygulamasını tanıtacağız sizlere.

1. Lookout Mobile Security
Telefonunuzdaki tüm uygulamaları not alan ve haftalık veya aylık olarak tarayan bir uygulama. Ayrıca telefonumu bul özelliği ile telefonunuzu harita üzerinde görebilmeniz mümkün. Uygulama, veri yedeklemeye de imkan tanıyor. Evde kaybolan telefon için ise, alarm çaldırarak bulabilme özelliği mevcut. Tarama ve temizleme için de çok etkili Lookout Mobile Security.

2. Super Security
Bedava bir uygulama olan Super Security, telefon bulma, görev yöneticisi, virüs tarama, uygulama yöneticisi ve karantina gibi özelliklere sahip. Ayrıca reklam odaklı virüsleri de temizleme özelliğine sahip.

3. SmrtGuard Mobile Security
Bu uygulama, telefonunuzu virüslerden ve reklamlardan koruyan bedava bir yapım. Yine diğer uygulamalarda olduğu gibi kayıp telefonu bulup gösterme özelliği mevcut ve bunun için GPS kullanıyor. Ayrıca uzaktan kilitleme ve arama engelleme gibi özellikler mevcut. SimCard Guardian özelliği sayesinde çalıntı telefonunuza yaptırımlar uygulayabiliyorsunuz. SmrtGuard, kablosuz bağlantı üzerinden rehber, arama kaydı, kısa mesaj gibi verilerinizi yedekleyebilmenize de imkan tanıyor.

Facebook'da Takip Edin!

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

 


İLGİNÇ ŞEYLER
 
KATEGORİLER
SON YORUMLAR
 
TRANSLATE BLOG
SOSYAL MEDYA