Hollywood Ünlülerinin Makyajlı ve Makyajsız Halleri

Herkesin aklında tek bir soru var; acaba Jennifer Lawrence makyajsız haliyle nasıl görünüyor? Halkımızın çok merak ettiği bu konuyu, Hollywood ünlülerinin makyajsız halleri yazımızda inceliyoruz.

Efendim en çok beğendiğiniz aktrislerin makyajsız hallerini araştırdık ve bulduk. Aslında biz bu konuda pek acımasız görünmek istemeyiz ama sırf sizin merakınızı gidermek için bu yazıyı hazırladık. Aslında çok araştırılan ve ilgi duyulan bir şey bu. Taş gibi Hollywood aktrislerinin aslında makyajsız nasıl göründüklerini bilip kendilerini tatmin etmek isteyen bir kaç kız da tanımadık değil hani. Neyse efendim fazla uzatmadan, geçelim listeye…

 

Listemize ilk sıradan giriş yapan isim gördüğünüz üzere Açlık Oyunları filminin baş kahramanı, güzeller güzeli Jennifer. Evet, yukarıda görüğünüz Jennifer Lawrence makyajsız hali. Bizce fena değil gayet güzel yine de.

 

İkinci sırada, Justin Timberlake ile, cinsel anlamda fazla abartılı bir filme imza attığı düşünülen Mila Kunis’in makyajsız hali var. Filme gelirsek, Friends with Benefits, aile içinde izlemenizi tavsiye etmiyoruz. Bu arada gerçekten uykudan yeni uyanmış haliyle yakalayıp resmin çekmişler gibi. Ayıp değil mi ama…

 

Üçüncü sıradaki ünlü ismimiz, filmlerde oynadığı gibi asıl mesleği modelli olan Kate Upton. Makyajsız halini en çok beğendiğimiz ünlü sanırım bu olsa gerek. Çok tatlı çıkmış soldaki resimde de ancak yine de bir miktar makyaj var orada gibi (azıcık).

 

Evet efendim devam ediyoruz. Hollywood’un biraz dışına çıkmış olur muyuz bilinmez ama Victoria’s Secret adlı defileyi hepiniz muhakkak bilir. İşte oranın top girl ablalarından bir tanesi olan Alessandra Ambrosio‘nun makyajsız hali yukarıda…

 

Yukarıdaki resim, belki de herkesin en çok merak ettiği ablalardan bir tanesi. Efendim sizlere Adriana Lima’nın makyajsız halini de böyle sunmuş olalım. Şayet soldaki resimde de bizde ufakta olsa bir make-up var.

 

Karşınızda; Üstteki Kadın, Vanilla Sky, Sahara ve daha birçok filmden tanıdığınız Penelope Cruz’un makyajsız hali var.

 

Genç beylerin sevgilisi olan, Harry Potter serisi ile ünlenen ve şimdilerde daha olgun filmlere yavaş yavaş adım atmaya başlayan Emma Watson hanımefendinin makyajsız hali yukarıda.

 

Son zamanlarda Kara Şövalye ve Yıldızlararası gibi filmlerde de rol alan, Hollywood’un ünlü aktrislerinden Anne Hathaway makyajsız hali ile karşınızda. Bizce bu da fena değil, gayet doğal.

 

Sayısız filmde rol almış olan Cameron Diaz’ın makyajsız hali var yukarıda. Kendisini en çok Charlie’nin Melekleri adlı filmden tanıyoruz. Onun dışında son dönemlerde Kötü Öğretmen, Öteki Kadın ve The Counselor gibi filmlerde de rol aldı kendisi.

 

Efendim yukarıda gördüğünüz güzel kadın Naomi Watts. Ve sol taraftaki de onun makyajsız olduğu düşünülen hali. Yine var ki ama kötü bir anında çekmişler sanırım. Fotojenik çıkmamış.

 

Kendisini ve oyunculuğunu çok beğendiğimiz Sandra Bullock makyajsız haliyle karşınızda. Başlarda Hız filmi ve son olarak da Gravity (Yer Çekimi) adlı yapımla yine oyunculuğu ile döktürdü Sandra ablamız.

 

Şimdi biraz daha müzik piyasasına kayalım isterseniz. Sizlere müzik endüstrisinden de birkaç ablayı sunmaktan onur duyarız. Rihanna ile başladık. Yukarıdaki resimde Rihanna makyajsız haliyle sizlere merhaba diyor. Hiç de fena değil…

 

Katy Perry bize göre makyajsız haliyle daha güzel. Siz ne düşünürsünüz bilinmez tabi. Tamam saçmalamayı bıraktık.

 

Jay-Z amca ile mutlu bir evlilik sürdürüyor kendisi. Beyonce makyajsız haliyle yukarıda. Pek bir fark yok gibi ve deforme olmamış görünüyor. Bildiğin sıradan bir kadın gibi. Evet evet, fena değil hiç değil.

 

Tanıdınız mı kendisini? Evet yukarıdaki Lady Gaga’nın makyajsız hali. Aslında daha çirkin çıktığı resimler var tabi ki ama biz bu soldaki resmi çok beğendik ya. Harika görünmüyor mu? Tabi orada makyaj yok demeye de bin şahit lazım. Var yine bir şeyler var.

 

Yukarıdaki resim çok acımasız olmuş ama ya. Angelina Jolie gördüğünüz gibi sağdaki resimde makyajsız. Aslında yine var gibi ama birileri, paparazziler bu en kötü anları yakalıyor galiba. Ant içmişler ünlüleri en fotojenik olmadıkları pozlarıyla yakalayıp piyasaya dağıtalım diye. Neyse efendim, Brad Pitt ile evli olan ve Tomb Raider (Lara Croft) olarak akıllarımıza kazınan aktrisdir kendisi ve çok da beğeniriz.


Listemiz de Angelina ile bitiyor. Ama unutmadan, böyle güzel (!) bir konuyu en güzelleri en sonra saklamadan bitireceğimizi sandıysanız yanılıyorsunuz! Buyurun efendim, makyajsız halleri makyajlı hallerinden daha güzel olan ünlülerimiz aşağıda.

 

Harrison Ford amcayı en başa aldık kendisini makyajlı haliyle çok sevdiğimiz için.

 

Ve tabi böyle bir listede George Clooney’e yer vermeseydik kesinlikle olmazdı! Yarının Şafağında bu makyajla oynasa daha güzel olmaz mıymış?


Şimdilik bu kadar saçmalamakla yetiniyoruz. Sonraki yazılarda sizleri tekrar aramızda görmek isteriz. Fazla makyaj yapmamaya dikkat edin ve hoşça kalın…

2 thoughts on “Hollywood Ünlülerinin Makyajlı ve Makyajsız Halleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir